Aktuality

Drezurní závody Nebanice

25. 6. 2016

3. kolo KMK se konalo v Nebanicích v areálu JO Agro Nebanice. Počasí bylo tentokrát poměrně nepříznivé a to kvůli velmi vysokým teplotám. 4. startem v KMK se Eliška s Weltanou kvalifikovaly do finále Kriterií mladých koní ve Zduchovicích.

Drezurní závody Heroutice

4. 6. 2016

Druhé kolo KMK se konalo v Herouticích a i přes velkou konkurenci skončila Eliška s Weltanou na krásném 5. místě.

Jarní drezurní závody a KMK

5. 5. 2016

Eliška Stránská startovala se svou 5-letou klisnou Weltanou-S v prvním kole kritérií mladých koní a společně se umístili na 3. a 4. místě. Závody se konaly v Karlových Varech ve stáji Dvůr Stráň Gabrielka

Rakousko - Weikersdorf

14. 11. 2015

Eliška Stránská a Galliano startovali své první Grand Prix. V sobotu se zúčastnili úlohy Intermediate A a v neděli potom úlohy Intermediate B. I přes velkou konkurenci dosahovali výsledků okolo 64%.

Vítězství Elišky Stránské v Rakousku

17. 10. 2015

V rakouském Weikersdorfu se konaly halové drezurní závody. Eliška Stránská starovala s Gallianem v kategorii ST. V sobotu zvítězila s vysokým hodnocením 66,250% a v neděli potom osadila krásné 4.místo s 66,300%

Český drezurní pohár

18. 9. 2015

Kvůli událostem, které se staly na letošním MČR na Ptýrově se finále drezurního poháru přesunulo do Martinic, kde mají mobilní boxy pevně ukotvené v halách. Eliška Stránská a Galliano se zúčastnili toho finále a skončili na 11.místě. Zde se můžete podívat na předvedení jejich nedělního freestylu v kategorii TOP TEN CUPU a to cca od 7 minuty: http://www.equitv.cz/clanek/Finale-CDP-2015-v-Martinicich-objektivem-EquiTV.html

Den otevřených dveří

12. 9. 2015

JK Poštorná pořádal Den otevřených dveří pro širokou veřejnost. Mohli jste vidět ukázky drezury, parkuru, voltiže a jízdy zručnosti. Fotky budou přidány později

Mistrovství ČR v drezuře

25. 7. 2015

Mistrovství ČR v drezuře se v letošním roce konalo na Ptýrově. Zázemí, které nabízí ptýrovský areál je velmi krásné. Výborné povrchy jak na opracovišti tak přímo na drezurním obdélníku. Bohužel v sobotu 25.7. při velkém poryvu větru byly poničeny mobilní boxy, kde stál i náš Galliano. Jedna řada boxů se zřítila a cca 15 koní volně běhalo v jednom z výběhů. Po nějaké době se nám konečně podařilo uklidnit celé stádo a koně odchytit. Po této události se sbor rozhodčích rozhodl závody ukončit již po 2. kole. V pátek Eliška skončila na 6. místě a v sobotu na 4. Celkově se umístila na krásném 6.místě.

Memoriál Ing. Věry Vojáčkové

18. 7. 2015

Dvě vítězství pro Elišku Stránskou a Galliana. V Těšánkách se v minulém týdnu konaly drezurní závody. Elišce se podařilo v nejvyšší soutěži, úloze SG, v obou dnech zvítězit a to s hodnocením 64,6 a 67,85. Gratulujeme

Drezurní šampionát

30. 5. 2015

Eliška Stránská a Galliano se zúčastnili drezurního šampionátu v Němčicích u Kolína. Startovali v úloze SG a ve volné sestavě vY. Skončili na krásném 4.místě s hodnocením 63,6%.